Více informací o divizi

Historie MB - SVING

Historie:

1990 - Sving s.r.o.
1992 - GB - Sving s.r.o.
1992 - Sving - Chemo s.r.o.
1993 - Sving - Hydrotec, s.r.o.
1994 - Sving - Dekor s.r.o.
1999 - sloučení jednotlivých firem do MB-SVING s.r.o.

 

 

Firma MB S V I N G, s.r.o. byla založena v roce 1990 ing. Jiřím Svobodou a ing. Zdeňkem Krchovem s dalšími dvěma hlavními společníky ing. Ondřejem Svobodou a ing. Tomášem Krchovem. Firma rozvinula svoji činnost do 4 sfér podnikání, které dnes tvoří základ komoditního členění firmy do divizí:

 

GASTRO - nejvýznamnější český distributor gastronomického vybaveni. Prodej zboží probíhá v osmi gastro - marketech v Čechách a jednoho na Slovensku formou C+C na jedné straně a formou přímého prodeje do české i mezinárodní hotelové sítě na straně druhé.

 

 

CHEMO - nejvýznamnější český distributor keramických barev pro dekoraci užitkového skla, porcelánu a automobilového skla. Dodavatel základních surovin výrobcům barev a laků. Prodej probíhá přes tři prodejní jednotky v Čechách a jednu na Slovensku.

 

 

STAVO – Odvodňovací systémy – je distributorem kompletního sortimentu kanalizační litiny a odvodňovacích žlábků značky HYDROTEC a doplňkových programů plastových odtokových rour, městského mobiliáře, lapačů nečistot a vstupních kanalizačních šachet.

   

 

ÚKLIDOVÁ TECHNIKA - tato nejmladší divize zajišťuje prodej a servis úklidových a čisticích strojů značky EUREKA. Spolu s doprovodnými programy úklidových vozíků, speciální čistící chemie a hygienických profesionálních výrobků tak zabezpečuje kompletní dodávky úklidovým firmám v Čechách i na Slovensku.

 

 

Stanovisko bank a ratingových společností:


Firma MB S V I N G s.r.o. dosahuje řadu let pozitivních výsledků jak v obratu, který se blíží 1 miliardě Kč, tak v tvorbě zisku. Výsledkem je mimořádně pozitivní hodnocení, jak partnerských bank, Komerční banky a.s., Citibank a.s., tak ratingové firmy Dan and Bradstreet, která vydala již třetím rokem hodnocení 1A1 na naší firmu.

 

obchodní oddělení + prodejna C&C

Praha 9 – Malešice, 198 00, Průmyslová 1523
tel.: 272 090 810,
272 090 822

fax: 272 090 823

provozní doba: Po – Pá 8.30 – 17.00 hod.

e-mail: sving.obchod@sving.cz 

 


Copyright © MB - SVING s.r.o. 2008 - 2015 nahoru ^