Více o divizi GASTRO

 

Divize GASTRO zaujímá vedoucí postavení na českém gastronomickém trhu. Vybavuje provozovny společného stravování, nemocnice, domovy důchodců, hospody restaurace a hotely od základní úrovně až po nejvyšší možné třídy.   V současné době se firma SVING stará o přibližně 25 000 zákazníků. Síť osmi poboček s prodejnami Cash & Carry a zakázkovou kanceláří je rozmístěna po celém území České republiky. Tyto prodejny slouží k okamžitému nákupu více než 4 000 položek. Zaměstanci prodejen jsou pravidelně školeni v nabízeném sortimentu a jsou připraveni Vám poradit s Vaším nákupem. V případě, že nenajdete Vámi požadované zboží na našich prodejnách, obraťte se na naše pracovníky, kteří Vám rádi poradí, případně zboží objednají.

 

 

Pořádáte akci a nemáte dostatek vlastního inventáře?

 

Máme pro Vás připravenu půjčovnu skla, příborů, porcelánu a drobného inventáře.

 

Otvíráte novou provozovnu a nevíte si rady?

 

Kontaktujte naši firmu a náš obchodní zástupce Vám pomůže s vypracováním celého projektu včetně zpracování kompletní strukturované nabídky.

 

 

Pro vybavení nových gastronomických provozů, převýbavu stávajících a zpracování nových projektů jsou pro Vás

k dispozici zakázkové kanceláře firmy SVING. Tato pracoviště sledují nejnovější trendy v gastronomii a hotelnictví a jsou připravena Vám nabídnout to nejvhodnější řešení z více než 10 000 položek nejrůznějšího sortimentu. Pracujeme po celé České republice, regionálně ve spolupráci s pobočkami. SVING nabízí svým zákazníkům řadu služeb. V případě zájmu

Vám zakoupené zboží zavezeme v dohodnutém termínu až do Vaší provozovny. V průběhu roku připravujeme na našich prodejnách speciální prodejní akce, které formou letáků zasíláme všem našim zákazníkům. V letácích nabízíme standardní i kampaňové zboží za speciální ceny, představujeme zde služby a uvádíme na trh novinky v našem sortimentu.

 

Copyright © MB - SVING s.r.o. 2008 - 2015 nahoru ^