Více informací o divizi

O divizi

 

 

 Facebook Úklidová technika SVING  

 

 

 ÚKLIDOVÁ TECHNIKA NA FACEBOOKU

 

 

 

 

 

  ÚKLIDOVÁ TECHNIKA NA E-SHOPU 

 

 

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA    prospekt ke stažení - PDF  

 

 

Perfektní zametací technika Sving

 

Perfektní zametací technika Sving 

 

 O divizi

 

 

Naše divize byla od roku 2003 do roku 2011 autorizovaným dealerem strojů značky TENNANT. V roce 2011 jsme rozšířili portfólio mycích strojů o značku EUREKA a NILFISK, které svou vyspělou technikou a robustní konstrukcí jistě zaujme mnoho našich stávajících, ale i nových zákazníků.  Naši zákazníci zde najdou velký výběr spolehlivých úklidových strojů, pro které zajišťujeme prodej či servis. Hlavní skupinou jsou úklidové stroje značek EUREKA, NILFISK, TENNANT a TIELBÜRGER.

 

Nabízíme také základní spotřební materiál jako jsou stěrky a kartáče pro tyto značky: Cleanfix, Eureka, Fimap, Fiorentini, Ghibli, Hako, Lavor, Nilfisk, Taski, Tennant, Wetrok. Tento spotřební materiál nabízíme za bezkonkurenční ceny, jelikož jsme oficiálními distributory světových výrobců pro ČR a SR. Neváhejte u nás poptat ceny tohoto sortimentu, budete příjemně překvapeni.

 

Spolu s doprovodnými programy úklidových vozíků, speciální čistící chemie a hygienických profesionálních výrobků tak zabezpečuje kompletní dodávky úklidovým firmám v Čechách i na Slovensku. 

 

K základu našeho obchodního vztahu s našimi zákazníky patří záruční i pozáruční servis s možností zapůjčení náhradního stroje, nejen po dobu opravy. Naším cílem je zajištění kvalitní technické podpory na profesionální úrovni.

 

 

PŘESVĚDČTE SE O TOM, CO JE HYBNOU SILOU NAŠICH PROJEKTŮ

VYŽÁDEJTE SI BEZPLATNOU PREZENTACI ! 

 

 

 

 

 
      
logo
     
logo

 

   
logo
 

 

 

 

Půjčovna úklidové techniky Sving Bazar úklidové a čistící techniky Sving

 

 

Copyright © MB - SVING s.r.o. 2008 - 2015 nahoru ^